Сартанська селищна територіальна громада
Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація Маріупольського району Донецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Керівник Сартанської військово-цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ разом з керівниками Мангушської та Нікольської громад Маріупольського районну, відвідали ПрАТ «Миргородкурорт»

Дата: 01.05.2024 11:29
Кількість переглядів: 20

Сьогодні, 1 травня, керівник Сартанської військово-цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ разом з керівниками Мангушської та Нікольської громад Маріупольського районну, відвідали ПрАТ «Миргородкурорт» .

Фото без опису

Метою було ознайомлення з умовами та послугами соціального відновлення закладу для подальшої можливості надання послуг психосоціальної реабілітації ветеранській спільноті громади та їх родинам.

Фото без опису

Під час візиту керівництво громад Маріупольського району особисто побачили, як оздоровлюються ветерани в санаторно-курортному закладі, які отримують послуги з проживання, реабілітації та підтримки. Умови в закладі відповідають усім вимогам та стандартам з надання відповідних послуг, як і фаховість персоналу закладу та наявне устаткування.

Фото без опису

Важливо зазначити, що в Комплексній Програмі соціального захисту та підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України Сартанської селищної територіальної громади на 2024–2025 роки передбачені заходи щодо організації санаторно-курортного оздоровлення осіб, які брали участь в АТО/ООС, захищали/захищають незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України та інтереси держави у зв’язку із збройною агресією російської федерації на території України, та членів їх сімей.

Фото без опису

Від того, підписаний під час офіційного відвідання Меморандум про співпрацю та взаємодію між Сартанською селищною військово – цивільною адміністрацією Маріупольського району Донецької області та Приватним акціонерним товариством лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт» розпочне низку заходів для наших ветеранів та членів їх родин!

З метою отримання більш детальної інформації щодо можливості отримати послугу з соціального відновлення Ви можете зателефонувати за номером Єдиної гарячої лінії Контактного центру громади:

☎0800 33 25 20

❗Дзвінки з мобільного - безкоштовні

⏱Працюємо щодня з 8.00 до 21.00.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора