Сартанська селищна територіальна громада
Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація Маріупольського району Донецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ігнат Сергійович Калафатов

Навіки 20…

Фото без опису

Ігнат Сергійович Калафатов - Герой України, який назавжди залишиться у наших серцях.

Ігнат народився 29 квітня 2001 року в селищі Гнутове, своє дитинство та юнацькі роки провів у с. Павлопіль, де й навчався, а після окупації рідного селища 2014 року, продовжив навчання в «Сартанському ліцеї імені Героя України Бойка В.С. Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації Маріупольського району Донецької області".

У 2020 року, після призову до армії, Ігнат добровільно підписав контракт з 503 бригадою морської піхоти. Він з відзнакою ніс свою службу, за що 2021 року був нагороджений блакитним беретом та медаллю за відвагу та мужність. У серпні того ж року його відправили на передову в Верхньоторецьке, Донецької області.

Під час жорстокого бою з російськими окупантами, 11 березня 2022 року, Ігнат отримав важке поранення, не сумісне з життям. 13 березня його серце назавжди зупинилося.

За свою самовідданість та героїзм Ігнат був посмертно нагороджений медаллю за мужність III ступеня.

Друзі й рідні згадують Ігната, як веселого та життєрадісного хлопця, який у мирне життя захоплювався ремонтом машин та обожнював рибалити. Справжня опора для своєї матері та молодшої сестри, люблячий хлопець, який мріяв створити сім’ю, та навіть зробив пропозицію своїй дівчині, але одружитись так і не встиг…

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю Ігната та всіх, хто віддав життя за Україну. Їх подвиги ніколи не будуть забуті!

🕯Навіки 20…

Справжній герой, який віддав життя за свободу та незалежність України.

Фото без опису

Слава Україні!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора