Корольов Борис Олександрович

Корольов Борис Олександрович!

Фото без описуМешканець села Павлопіль. Народився 3 січня 1969. Навчався у Павлопільській школі, яку закінчив у 1984. Потім навчався у СПТУ селище Сартана. У 1984-1987 служив в радянщіні, потім з 1987-1989 на далекому Сході.

За своє життя працював дуже багато, на металургійному комбінаті ім. Ілліча, цех механізації, потім у Азовінтекс на екскаваторі. Брав участь у оборонному укріпленні міста Маріуполь. Починаючи з 2014 року від початку російського вторгнення допомагав морпіхам які базувались в селі Гнутове, 36 бригаді всім копав екскаватором укриття. У лютому 2015 року в селі Лебединське копав азовцям бліндажі, Того ж року влітку був волонтером у АЗОВ, згодом директор Азовінтексу надав техніку для допомоги укріплення оборони Маріуполя. З того часу Борис офіційно почав нести службу у в/ч 3057 , де прослужив 7 років до 30 січня 2022. Звільнився і у лютому 2022. Але знов пішов на службу сам, ще за 5 днів до війни. Саме за ці 5 днів він отримав дзвінок, у якому сказали що можливо ворог буде атакувати знову і сильніше. Останній раз рідні його бачили на комбінаті АЗОВСТАЛЬ 25 лютого 2022 року. Загинув Борис 08 травня 2022 року, приблизно о 14 30 від масового авіаційного удару на один із бункерів АЗОВСТАЛІ. Нажаль, рідні поховати його не змогли. Корольов Борис був і залишається справжнім патріотом своєї країни. Який від початку не стояв осторонь, а пішов захищати.

Від початку вторгнення був нагороджений медаллю Президента України « За участь в АТО», «Ветеран АТО» та орденом за мужність «третього ступеня» посмертно.