Перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Сартанській селищній військово-цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області

ВІТАЄМО НОВОСТВОРЕНУ РАДУ ВПО САРТАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Сьогодні, 18 грудня 2023 , пройшло перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Сартанській селищній військово-цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області.

Тож, раді презентувати Вам дорадчо – консультативний орган при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації, діяльність якого спрямована на всебічну підтримку та представництво інтересів всіх мешканців громади, які з початком повномасштабного вторгнення вимушені були перемістились /евакуювались на територію країни, підконтрольну Уряду.

Важливо зазначити, що привітати новостворену і створену вперше Раду ВПО долучився керівник Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації, Олександр КУРКЧИ, який в своїй вітальній промові акцентував увагу на всебічній підтримці та співпраці між ланками за для ефективної взаємодії , задовільнення потреб та інтересів наших громадян.

З числа членів Ради головою та очільником було одноголосно обрано начальника Дніпропетровської багатопрофільної лікарні №4 філії Державної установи «Центр охорони здоров'я Державної кримінально - виконавчої служби України» у Дніпропетровській та Донецькій областях Ігоря БОГДАНА, сел. Сартана.

Заступницею голови Ради обрано т.в.о. начальника Відділу з питань соціального захисту населення Ірину КРАВЕЦЬ, а секретарем Ради - вчителя молодших класів Ольгу ГРИЦАЙ.

Після обрання очільник Ради ВПО разом із членами Ради почали обговорення нагальних питань, планування організаційно – розпорядчої діяльності і зосередилися над розробкою Плану діяльності Ради ВПО на 2024 рік.

До загального складу Ради ВПО увійшли 18 осіб. Всі вони різні за віком, діяльністю, поглядами, але їх єднає важливе – відчуття приналежності до справ своїх співвітчизників, активна позиція, експертність та прагнення до сталих змін !

Ми бажаємо Вам ставати тільки сильнішими та потужнішими, залишатися людяними, натхненими та послідовними у своїх діях та прагненнях!

Працюємо на результат!