Стрілецький батальйон ЗСУ
Шановні жителі Сартанської громади!
У зв’язку з військовою агресію російської федерації проти України та з метою реагування на загрози національній безпеці держави прийнято рішення про формування стрілецьких батальйонів у Донецькій області.
Сартанська ВЦА запрошує військовозобов’язаних громадян України віком від 18-60 років, які перебувають на військовому обліку у Маріупольському районному ТЦК та СП та внутрішньо переміщених осіб, які патріотично налаштовані та бажають стати на захист своєї Батьківщини, приєднатись до лав стрілецького батальйону ЗСУ.
За додатковою інформацією для вступу до стрілецького батальйону звертайтесь на гарячу лінію контакт-центру Сартанської громади!
Телефон гарячої лінії:
0800 33 25 20
Віримо в ЗСУ!
Тільки разом ми здобудемо Перемогу!
Слава Україні!