У відокремлених підрозділах ДП «Документ» у Польщі доступна послуга оформлення першого паспорта громадянина у формі ID-картки по досягненню 14-річного віку

Дата: 10.02.2023 12:03

🇵🇱 До уваги жителів Сартанської громади, які знайшли прихисток у Польщі!

☝️Державна міграційна служба нагадує, що у відокремлених підрозділах ДП «Документ» у Польщі доступна послуга оформлення першого паспорта громадянина у формі ID-картки по досягненню 14-річного віку.

Оформити цю ID-картку можна в підрозділах ДП «Документ» у Варшаві, Кракові, Ґданську чи Вроцлаві. Для цього потрібно мати наступний пакет документів:

🪪 свідоцтво про народження;

🪪 паспорт громадянина України одного або двох з батьків; *

🪪 довідка про реєстрацію місця проживання (за наявності);

🪪 РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності). *

❗️Важливо, що для зручності наших громадян прийом заяв на оформлення паспортних документів можливий як за попереднім записом за посиланням

👉 http://surl.li/eugdm так і у порядку «живої черги».

Оплата здійснюється безпосередньо на місці - за допомогою сервісу онлайн-оплати послуг. Для цього при собі необхідно мати смартфон та банківську картку або її реквізити.

☝️Звертаємо увагу, ID-картка вперше з 14 років виготовляється протягом 20 робочих днів.

‼️Увага!

Під час отримання готової ID-картки проводиться процедура верифікації, тому присутність особи, на ім'я якої було оформлено документ — обов’язкова.