Сартанська селищна територіальна громада
Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація Маріупольського району Донецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

На українсько-румунському кордоні, «Дяківці – Раковець», відкрили новий автомобільний пункт пропуску

Дата: 06.03.2023 11:22
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

🇺🇦🇷🇴 На українсько-румунському кордоні, «Дяківці – Раковець», відкрили новий автомобільний пункт пропуску, який працює цілодобово.

Тут передбачено шість смуг руху для оформлення транспортних засобів та окрема для осіб, які перетинають кордон пішки. У найближчий час пункт контролю облаштують для оформлення вантажів. Наразі через КПП «Дяківці – Раковець» можуть їхати тільки порожні вантажівки.

☝Нагадуємо!

для виїзду в Румунію українці можуть скористатися наступними пунктами перетину державного кордону, які функціонують в умовах воєнного стану:

👉 «Солотвино – Сігету Мармацієй». Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних засобів до 3,5 тонни, а також легкових автомобілів і пішоходів.

👉 «Порубне – Сірет». Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних, вантажних засобів, а також пішоходів.

👉 «Дякове – Халмеу». Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирського, вантажного автотранспорту, пасажирських автобусів, легкових автомобілів і пішоходів.

👉 «Красноїльськ – Вікову де Сус». Пункт працює з 08:00 до 20:00. Дозволяється пропуск пасажирських автотранспортних засобів до 3,5 тонни та перехід у пішому порядку.

👉 «Рахів». Створений для впорядкування діяльності міжнародного пункту пропуску через державний кордон з Румунією для залізничного сполучення «Ділове». Пункт працює цілодобово, але лише на період дії воєнного стану та 90 днів після його припинення або скасування. Дозволяється пропуск пасажирів шляхом залізничного сполучення.

👉 «Вадул-Сірет – Вікшани». Пункт працює цілодобово. Дозволяється пропуск пасажирів та вантажів шляхом залізничного сполучення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора