Замовлені у підрозділі Державної міграційної служби закордонний паспорт чи ID-картку, відтепер можна отримати через закордонні дипломатичні установи України

Дата: 11.02.2023 10:00

‼️До уваги жителів Сартанської громади!

Якщо ви перебуваєте за кордоном і не встигли своєчасно отримати замовлений у підрозділі Державної міграційної служби закордонний паспорт чи ID-картку, відтепер можете отримати ці документи через закордонні дипломатичні установи України.

🪪Документи можуть бути доставлені з України до обраної вами закордонної дипломатичної установи у два способи. Детально з варіантами доставлення й отримання документів можна ознайомитися за посиланням:

👉 http://surl.li/eustu