Співпраця Сартанської ВЦА та Нової пошти

Дата: 12.02.2023 10:23

☝️Сартанська ВЦА продовжує допомагати мешканцям Сартанської громади, які опинились в скрутному становищі. В цій діяльності вагому допомогу надають партнери громади – #NovaPoshtaGumanitarian.

📦 Саме завдяки співпраці Сартанської ВЦА і Нової пошти в такий скрутний для всіх час, мешканці громади вчасно отримують гуманітарні набори, які так необхідні ВПО.

🤝Дякуємо нашому постійному партнерові громади - #NovaPoshtaGumanitarian, за злагоджену взаємодію, щоденну працю та можливість безкоштовно доставляти гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам Сартанської громади. З вами робити добрі справи набагато легше!

🇺🇦Слава Україні!