Продовжуємо надавати гуманітарну допомогу мешканцям громади!

Дата: 30.03.2023 11:16

☝️ Ми продовжуємо надавати гуманітарну допомогу мешканцям нашої громади, які перебувають на підконтрольній території України та мають статус ВПО.

📆На днях 20 сімей Сартанської громади, які мають дітей до 3 років, отримали гуманітарні набори, до складу яких увійшли: памперси, речі, продуктові набори та дитяче харчування.

📦Відправка гуманітарних посилок стала можливою, завдяки нашому постійному партнерові 👉@nova.poshta.official, яка безкоштовно доставила гуманітарні посилки для внутрішньо переміщених осіб в різні куточки України.

🤝Щиро вдячні @NPhumanitarian @nova.poshta.official за підтримку наших мешканців та надійну співпрацю!

🇺🇦Разом до перемоги!