Дата: 31.03.2023 18:21

Гуманітрана допомога вкрай важлива для мешканців Сартанської громади, які були змушені покинути свої домівки через російську агресію та почати життя заново.

🤝Завдяки плідній співпраці з Міжнародною Організацєю з міграції (МОМ), 6 родин Сартанської громади, які наразі проживають у м. Полтава, отримали гуманітарну допомогу.

📦До її складу увійшли: набір постільної білизни та матраци, набори непродовольчих товарів та набори посуду.

☝️Ми щиро дякуємо нашим надійним партнерам, а саме Міжнародній Організації з міграції (МОМ) та Маріупольській районній державній військовій адміністрації, за співпрацю, надану гуманітарну допомогу та підтримку. Дуже важливо усвідомлювати, що поруч завжди є ті, хто від душі готовий допомогти!

🤝Сподіваємось на подальшу співпрацю на благо жителів нашої громади!

🇺🇦 Разом до Перемоги!