Сартанська селищна територіальна громада
Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація Маріупольського району Донецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Увага! ЗАЯВКА-ПРОПОЗИЦІЯ

Дата: 31.03.2023 10:12
Кількість переглядів: 184

Фото без опису

Відповідно до ст.16 Бюджетного Кодексу України, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 року № 544 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання державних цінних паперів» (із змінами, внесеними згідно Постановами Кабінету міністрів України) розпорядження керівника Сартанської селищної військово-цивільної адміністрації від 21грудня 2022року № 145 «Про бюджет Сартанської селищної територіальної на 2023 рік» зі змінами, фінансовий відділ Сартанської селищної територіальної громади проводить конкурс з відбору первинного дилера для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Сартанської селищної територіальної громади шляхом придбання державних цінних паперів – військових облігації внутрішньої державної позики у 2023 році.

 

Умови:

  1. У конкурсі можуть брати участь банки-первинні дилери (далі — банки) перелік яких розміщено на сайті Міністерства фінансів України за посиланням https://mof.gov.ua/uk/perelik-pervinnih-dileriv, до яких протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних.
  2. Потенційний обсяг коштів — 34 445 тис. гривень; середньострокові військові облігації внутрішньої державної позики з терміном погашення один рік.
  3. Обов’язковими умовами в поданих банками пропозиціях та під час укладення договору про обслуговування рахунка в цінних паперах та генеральної угоди або іншого відповідного договору між фінансовим відділом Сартанської селищної ВЦА та банком є:-
  • перерахування первинним дилером процентного доходу/дисконту та/або суми погашення державних цінних паперів не пізніше наступного банківського дня після їх отримання, відповідальності в разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів у зазначений строк на відповідні рахунки місцевого бюджету, відкриті в Казначействі;
  • -плата за обслуговування рахунку в цінних паперах та обслуговування діяльності з торгівлі фінансовими інструментами (брокерської діяльності) на відповідний строк;
  1. Критеріями при визначенні банку-переможця є:
  •  вартість обслуговування відповідного рахунка в цінних паперах та обслуговування діяльності з торгівлі фінансовими інструментами (брокерської діяльності) на відповідний строк (вартість відкриття рахунку, вартість купівлі цінних паперів, вартість зарахування на рахунок цінних паперів, вартість зберігання цінних паперів, вартість списання з рахунку цінних паперів).
  1. Конкурсна комісія має право звертатися до первинних дилерів, які подали пропозиції, за роз’ясненнями та наданням додаткової інформації.

Використання відомостей, що містяться у пропозиціях первинних дилерів, здійснюється з додержанням вимог законодавства.
Інформація, що стосується розгляду, пояснення, оцінки та порівняння пропозицій, є конфіденційною.
Переможцем конкурсу визнається первинний дилер, який за інших рівних умов запропонував найменшу вартість обслуговування відповідного рахунка в цінних паперах та обслуговування діяльності з торгівлі фінансовими інструментами (брокерської діяльності) на відповідний строк.

 

Пропозиції:


Пропозиції та умови розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Сартанської селищної територіальної громади шляхом придбання державних цінних паперів – військових облігацій внутрішньої державної позики подаються фінансовому відділу Сартанської селищної територіальної громади за адресою: Вінницька обл., м. Вінниця, відділення Нової пошти № 4, або Вінницька обл., м. Вінниця, Укрпошта № 21034 , вул. Олега Антонова б.40А, Світлані АГАБАЛЯН, тел. 099-686-11-81 у закритому конверті до 17.00 год. 13 квітня 2023 року.

Розкриття пропозицій відбудеться онлайн 14.04.2023 року о 10-00 год. дистанційно за допомогою електронних засобів КП «Zoom».
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора