ВПО і звільнені з полону можуть отримати ваучери на навчання

Дата: 02.04.2023 12:04

Фото без опису‼ До уваги жителів Сартанської громади, які мають статус ВПО!

☝ Мінреінтеграціі повідомляє: ВПО і звільнені з полону можуть отримати ваучери на навчання

Скориставшись такою можливістю, буде більше шансів працевлаштуватися за обраною спеціальністю.

🔹 Наразі визначено 70 професій і спеціальностей, за якими можна отримати ваучер. Тобто документ, за допомогою якого повністю або частково оплачується вартість навчання у закладах освіти.

Зокрема, на перепідготовку за робітничою професією, здобуття ступеня магістра на основі вищої освіти за іншою спеціальністю чи підвищення кваліфікації.

Такі ваучери можуть отримати в тому числі внутрішньо переміщені особи працездатного віку.

А також – звільнені з полону особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України. Цей факт встановлює відповідна Комісія, яка працює при Мінреінтеграції.

🔹 Вказані категорії громадян можуть звернутися до центру зайнятості для отримання ваучера на навчання, якщо вони:

➖ не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні;

➖ не отримували ваучер раніше;

➖ не проходили протягом останніх 3 років перепідготовку за рахунок коштів

Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття;

➖ мають професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу

освіту.

З переліком професій і спеціальностей, закладів навчання, необхідних документів і процедурою видачі ваучерів можна ознайомитися за посиланням.

👉 http://surl.li/fzqeh