Всесвітній день здоров'я

Дата: 07.04.2023 20:06

‼ Здоров’я - дорогоцінний скарб людини!

📆7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році.

☝Мета святкування цього дня — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому.

🔹Здоров’я – це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал. Піклуватися про своє здоров’я – це актуально, модно і престижно.

Здоров’я населення – одна з головних складових національного багатства країни, адже саме здорова людина формує сильну націю.

‼ У Всесвітній день здоров’я бажаємо всім його надійного зберігання, а всім хворим - якнайшвидшого одужання. Бережіть здоров’я і не тільки у Всесвітній день здоров’я, а й кожного дня!