Мешканці Сартанської громади, які мають статус ВПО та проживають у м. Запоріжжя, отримали гуманітарну допомогу від Міжнародної Організації з міграції (МОМ)

Дата: 13.04.2023 12:09

‼ Продовжуємо допомагати мешканцям Сартанської громади, які проживають на підконтрольній території України та мають статус ВПО!

📅 На днях, завдяки співпраці з Міжнародною Організацією з міграції (МОМ), 19 родин Сартанської громади, які наразі проживають у м. Запоріжжя, отримали гуманітарну допомогу.

📦До її складу увійшли усі необхідні, для облаштування побуду, набори. Додатково 3 родини отримали комплект жіночого одягу (куртку, чобітки, термобілизну, шкарпетки, шапку, шарф та спортивний костюм).

🤝Ми щиро дякуємо нашим надійним партнерам, а саме Міжнародній Організації з міграції (МОМ) за співпрацю та надану гуманітарну допомогу та підтримку.

🇺🇦 Разом до перемоги!