Привітання з Великоднем !

Дата: 16.04.2023 11:38

Шановні жителі Сартанської громади!

Щиро вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим! Великдень – найвеличніше свято для кожного з нас, воно об’єднує та наповнює наші серця особливою вірою. Це уособлення найсвятіших духовних цінностей яке наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань.

Цього року Великдень для всієї України є особливим. У цей непростий час це свято ще більше об'єднало нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртувало у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

Друзі!

Від щирого серця бажаю Божого благословення, здоров’я та перемоги! Нехай непереможний дух всепрощення, надії і любові супроводжує кожного з вас, а світле свято Христового Воскресіння принесе на нашу землю мир та спокій!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!

З найкращими побажаннями , Олександр Куркчи