Дата: 26.04.2023 10:07

📆 26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля. Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

☢️У цей день у 1986 році сталася найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики, яка змінила радіаційний стан, екологію, долі 8 мільйонів людей, не тільки в Україні, а й у всьому світі.

☢️Чорнобильська катастрофа стала великим нагадуванням про те, як важливо дотримуватися високих стандартів безпеки в ядерній енергетиці та ретельно оцінювати ризики, пов'язані з використанням ядерних технологій.

Нагадуванням про те, що застосування ядерної зброї є неприпустимим.

‼Висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії, які ціною власного життя та здоров'я ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС.

🙏Вічна пам'ять і шана героям-ліквідаторам.