Всесвітній день свободи преси

Дата: 03.05.2023 10:15

Фото без опису📝Вільна преса дозволяє будувати більш демократичне, сильне та інклюзивне суспільство, просувати права людини.

📆Сьогодні - Всесвітній день свободи преси.

Всесвітній день свободи преси відзначається з метою оцінити рівень свободи преси у світі, захистити медіа від зазіхань на їхню незалежність і вшанувати журналістів, які загинули при виконанні професійних обов’язків. Цей день нагадує суспільству, що будь-який тиск на журналістів, під час виконання ними професійних обов’язків, недопустимий, а втручання в діяльність ЗМІ є загрозою демократії.

‼️ У часи страшної війни на території України журналісти відіграють критично важливу та історичну роль, намагаючись протидіяти дуже підступній хвилі пропаганди, яка існує навколо конфлікту.

У Всесвітній день свободи преси ми віддаємо пошану працівникам засобів масової інформації, та вшановуємо пам’ять журналістів, які втратили життя, виконуючи свою роботу.