День Європи

Дата: 09.05.2023 13:31

9 травня - це особливий день для нашої країни, адже сьогодні вперше на державному рівні Україна відзначає День Європи разом з усією європейською спільнотою. Саме зараз українці демонструють, що демократія, людська гідність, права людини та європейські цінності є нашою природною потребою.

Україна - це частина родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями. Відзначаючи День Європи разом з іншими європейськими країнами, ми підкреслюємо нашу єдність та силу.

Сьогодні саме в Україні ми разом пишемо новий розділ історії Вільної Європи. А наші Збройні Сили стоять на захисті країни та всієї Вільної Європи, і ми щиро вдячні нашим захисникам за їхню відвагу та високий професіоналізм!

🇺🇦🇪🇺 З Днем Європи!