Всесвітній день вишиванки

Дата: 18.05.2023 10:00

✨Сьогодні в Україні святкують Всесвітній день вишиванки✨

Вишиванка для українця - не лише одяг. Вишиванка – символ нашої національної гордості, сили та єдності, нашої стійкості й відданості Батьківщині, наш оберіг, що дає силу, мужність і віру в перемогу.

Особливе значення День вишиванки має цьогоріч, в умовах триваючої російської агресії. Одягнена вишиванка стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про українську нескореність.

‼️Шановні жителі громади!

Вітаємо вас з Днем вишиванки та бажаємо усім нам якнайшвидшої Перемоги, щоб вигнати ворога з нашої землі. Щоб відновити мир. Щоб будувати краще майбутнє! Дякуємо нашим захисникам і захисницям за те, що сьогодні в більшості українських міст ми можемо одягнути вишиванки і не відчувати загрози власному життю.

🇺🇦З Днем вишиванки!

🇺🇦Все буде Україна!