День Вишиванки у м. Київ

Дата: 18.05.2023 15:00

З нагоди святкування Дня Вишиванки, сьогодні у м. Київ, у культурному хабі «Донеччина» відбувся підсумковий захід в рамках обласної культурно-мистецької акції «ВИШИВАЮ СОБІ ОБЕРІГ» до якого приєднались й мешканці нашої громади. Акцію «Вишиваю собі оберіг» започаткувала Донецька обласна державна адміністрація.

Учасників акції привітала заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія КОСТЮНІНА, яка взяла участь у заході на базі дитячого простору Бахмутської ТГ у м. Дніпро. Особливостями вишивки Донеччини з учасниками телемосту поділилася керівниця Народного пошуково-дослідницького фольклористичного гурту «Заграйярочка» Ірина КРЮЧЕНКО.

☝️З метою популяризації символу українського народу – вишиванки, розширення уявлення про неї як виду мистецтва заслужена майстриня народної творчості України, майстриня традиційного народного мистецтва України Ганна УШЕРЕНКО ознайомила жителів нашої громади з історією вишиванки, з видами вишивки та провела майстер-клас по вишиванню.

🥰Вітаємо всіх із Днем вишиванки та бажаємо натхнення до праці та боротьби за світле майбутнє нашої держави!