Щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно

Дата: 22.05.2023 14:23

Фото без опису‼️До уваги жителів Сартанської громади!

Через російську агресію, багато людей були змушені покинути свої домівки через що,  почастішали випадки втрати, пошкодження чи псування документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно. Тому важливо знати, що потрібно робити в такому випадку!

‼️Звертаємо увагу!  Благодійною організацією “Благодійний фонд “Право на захист” розроблено інструкцію щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно. З інструкції можна знайти відповіді на такі важливі питання як:
✅ як відновити втрачений документ, що підтверджує право власності на нерухомість, виданий після 1 січня 2013 року?
✅ як отримати довідку з державного реєстру онлайн?
✅ як у судовому порядку відновити втрачений документ, що підтверджує право власності на нерухомість?

Детальніше ознайомитись з інструкцією можна за посиланням:

http://surl.li/hewrt .