День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 15.05.2023 10:31

Фото без опису🕯Великий терор в Україні🕯

📅15 травня – День пам’яті жертв політичних репресій.

Це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.

Терор і репресії вразили майже всі верстви українського населення. Особливо тяжкою і болісною спадщиною минулого стали масові репресії, які чинились сталінським режимом та його прибічниками в Україні у 1930-х роках.

Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно ,сотні тисяч пройшли в'язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.

На жаль, історія повторюється, такі самі катування і злочини проти нашого народу ми спостерігаємо і зараз у війні, яку веде росія. Але ми вистоїмо і перемога буде за нами.

🕯Вшануймо пам’ять тих, хто постраждав від тоталітарного режиму.

🕯Пам’ятаймо про це страшне лихо та про те, що такий злочин більше немає повторюватись.