Завдяки співпраці з благодійним фондом Bread Of Life UA, мешканці Сартанської громади отримали набори памперсів та засоби гігієни

Дата: 25.05.2023 11:47

Фото без опису😊Ми продовжуємо тримати гуманітарний фронт разом!

👨‍👩‍👧‍👦Завдяки співпраці з благодійним фондом Bread Of Life UA, мешканці Сартанської громади, які мають статус ВПО та перебувають на підконтрольній території України отримали набори памперсів та засоби гігієни.

📦Гуманітарну допомогу мешканці громади отримали безкоштовно, завдяки співпраці з Нова пошта Nova Poshta Humanitarian

☝️Надання гуманітарної допомоги є проявом підтримки, солідарності та співчуття до тих, хто знаходиться у складних життєвих ситуаціях.

☝️Ми дуже вдячні нашим благодійникам благодійному фонду Bread Of Life UA та Нова пошта Nova Poshta Humanitarian за підтримку жителів та надання гуманітарної допомоги. Сподіваємось на подальшу й плідну співпрацю на благо жителів нашої громади!

🤝 Об’єднуємо зусилля!

🇺🇦 Наближаємо Перемогу разом!

🇺🇦 Україна понад усе!