Міжнародний день миротворців ООН

Дата: 29.05.2023 11:55

Фото без опису📅29 травня - Міжнародний день миротворців ООН. Сьогодні весь світ вшановує і вітає людей, які оберігали мир у різних куточках світу.

🇺🇳 Миротворці допомагають організовувати вибори, реформувати правоохоронні органи, захищають права людини а також здійснюють розмінування і організовують добровільне роззброєння колишніх комбатантів і підтримують заходи з повернення біженців і переміщених осіб в їх рідні місця.

Це свято усіх, хто брав участь і зараз виконує завдання з підтримки миру в миротворчих операціях під егідою ООН та інших міжнародних організацій.

‼️Шановні миротворці, під час Вашої важкої служби у вкрай небезпечних умовах, Ви здобуваєте неоціненний досвід, який є надважливим у вирішальний період історії. Світ пам’ятає та шанує героїв, які віддали своє життя за ідеали мирного існування, виконуючи мандати миротворчих операцій ООН.