Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 13:00

Фото без опису📅1 червня відзначається чудове й радісне свято – Міжнародний день захисту дітей!

Для кожного з нас, це свято асоціювалося із веселим дитячим сміхом та спільними розвагами, але цьогоріч, воно відзначається в умовах воєнного стану, проте це не стало на заваді, аби всі наші маленькі мешканці отримали щирі емоції від сюрпризу.

🥰До цього світлого Дня, діти Сартанської громади, традиційно отримали корисні подарунки від Сартанської ВЦА, які були сформовані для кожної дитини окремо, в залежності від гендеру та вікової категорії.

📦Завдяки співпраці з Нова пошта Nova Poshta Humanitarian, усі подарунки були швидко доставлені тим, хто чекав на це з нетерпінням – нашим дітям!

‼️Разом здолаємо всі негаразди, адже сила Сартанців - в єдності!