Захід до Дня захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 12:10

Не дивлячись на те, що зараз в українських дітей не спокійне дитинство, ми всі маємо зробити все, щоб на деякий час повернути їм їхні посмішки!

📆Сьогодні, 1 червня, Сартанська селищна військово-цивільна адміністрація разом із Маріупольською райдержадміністрацією, районною військовою адміністрацією, Мангушською, Нікольською та Кальчицькою громадами влаштували для дітлахів командні ігри та активні розваги на п’яти локаціях.

👮До заходу залучились працівники поліції, які показували дітям частину засобів захисту та спеціальних засобів, розповідали про роботу в поліції та видавали свої подарунки.

🎁В кінці, всі учасники заходу отримали приємні сюрпризи у вигляді солодких подарунків.

🙏Віримо, що війна скоро закінчиться і кожна дитина повернеться у свою домівку, навчатиметься в своїй рідній школі та знову зустрінеться зі своїми друзями.

🇺🇦Все буде Україна!