День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2023 10:00

Фото без опису"Їм би ще рости й рости, та прагнути нової висоти..."

🕯Сьогодні, 4 червня, ми вшануємо пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

З початку повномасштабної війни, за офіційними даними, росія вбила в Україні офіційно загинуло 485 дітей, поранено 1005, зникло безвісті 389. І це далеко не остаточні дані, адже Україна не має доступу до окупованих росією територій.

За кожним обірваним чи скаліченим дитячим життям стоїть злочин російської держави-окупанта та її армії. Українці ніколи не пробачать цих злочинів, адже вони не мають строку давності, росія обов’язково понесе за них відповідальність.

🕯Схиляємо голови перед світлою пам’яттю безневинних вбитих та закатованих Маленьких Українців. Щирі співчуття родинам, які втратили своїх дітей.

Ніколи не пробачимо! Ніколи не забудемо!

🕯 Вічна пам'ять