День журналіста

Дата: 06.06.2023 10:00

📅Сьогодні в Україні відзначають День журналіста.

Саме в цей день у 1992 році в Брюсселі Українську спілку журналістів було прийнято до Міжнародної спільноти журналістів.

📝Сьогодні журналісти створюють документальну історію війни України за Незалежність, адже їхній фронт – боротьба проти брехні російських пропагандистів. На жаль, через російське вторгнення, багато журналістів не зустрінуть своє свято, адже за даними Національної спілки журналістів України, від початку російського вторгнення, окупанти вбили понад 30 українських та іноземних журналістів.

🙏 Дякуємо всім працівникам медіа, які мужньо виконують свій професійний обов’язок та згадаймо журналістів, які поклали своє життя, виконуючи свою роботу.