День фермера!

Дата: 19.06.2023 10:38

📅 Сьогодні ми відзначаємо День фермера! Це дуже молоде свято, яке було встановлено Президентом України лише у 2020 році.

☘️Фермерство – не тільки професія, а й покликання, адже для створення і розвитку фермерського господарства потрібно докласти чимало зусиль, знань, а головне, необхідна любов до роботи на землі, захопленість справою.

Під час російської агресії, українські фермери показали справжню мужність, адже незважаючи на постійні обстріли та бойові дії, вони продовжують працювати та виробляти якісну продукцію.

☝️Шановні фермери!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом та бажаємо Вам реалізації професійних задумів та планів, сил та здоров’я, а найголовніше – мирного неба!

🇺🇦Все буде Україна!