День медичного працівника в Україні!

Дата: 27.07.2023 11:07

📅Сьогодні відзначається День медичного працівника в Україні!

👩‍⚕️Професія медичного працівника - це титанічна та безцінна робота, а в умовах війни ця професія набула особливого значення. Бойові медики рятують життя нашим воїнам, часто ризикуючи власними. Вони допомагають реабілітуватись та відновити здоров'я бійцям. Першими прибувають до постраждалих.

Шановні медичні працівники!

З великою вдячністю та безмежною повагою вітаємо Вас з професійним святом! Щодня Ви рятуєте життя українців: чи то на передовій, чи на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Кожен Ваш вчинок — це подвиг!

Низький уклін Вам за врятовані життя і за ту складну роботу, яку ви невтомно виконуєте щодня!

Від щирого серця бажаємо Вам миру, міцного здоров'я, любові, поваги ваших пацієнтів, життєвих удач і великого особистого щастя.

Зі святом!

💙💛Слава Україні!