День Української Державності!

Дата: 28.07.2023 11:09

📅 28 липня Україна відзначає День Української Державності, який був встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати про тисячолітню історію державотворення нашої країни, вшанувати всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.

💙💛Нашу велику українську сім’ю єднає родина державних символів України: Державний прапор, Державний гімн, Державний герб і сьогодні важливо об’єднатися задля її збереження. Адже історія показує, що український народ – незламний, і наше прагнення до збереження державності, яку ми виборювали століттями – непорушне!

Вітаємо Вас зі святом!

Сили духу нам, стійкості, мужності, віри у свою Державу!

🇺🇦Слава Україні!