Місто засинає - просинається МАФІЯ
Місто засинає - просинається МАФІЯ
Сьогодні, до Дня молоді, у м. Дніпро, в Центрі підтримки ВПО Маріупольского району «Серце Сходу», відділом у справах сім’ї, молоді та спортом, була проведена зустріч з молоддю Сартанської громади, на якій пройшла захоплююча гра в "МАФІЮ"!
Збірка стала особливо атмосферною, адже молодь активно вжилася у відведені ролі, продемонстрували вміння думати і приймати вірне рішення, проявили свої найкращі акторські здібності, показали вміння блефувати та приховувати свої почуття.
Учасники гри отримали багато чудових емоцій! А в кінці заходу усі мали можливість обговорити свої враження від «Мафії» та поспілкуватись на захоплюючі теми!
Дякуємо мешканцям Сартанської громади за підтримку та присутність!
Дякуємо усім за присутність