Місто засинає - просинається МАФІЯ

Дата: 28.07.2023 11:10

🎩Місто засинає - просинається МАФІЯ

Сьогодні, до Дня молоді, у м. Дніпро, в Центрі підтримки ВПО Маріупольского району «Серце Сходу», відділом у справах сім’ї, молоді та спортом, була проведена зустріч з молоддю Сартанської громади, на якій пройшла захоплююча гра в "МАФІЮ"!

👫Збірка стала особливо атмосферною, адже молодь активно вжилася у відведені ролі, продемонстрували вміння думати і приймати вірне рішення, проявили свої найкращі акторські здібності, показали вміння блефувати та приховувати свої почуття.

🥰Учасники гри отримали багато чудових емоцій! А в кінці заходу усі мали можливість обговорити свої враження від «Мафії» та поспілкуватись на захоплюючі теми!

Дякуємо мешканцям Сартанської громади за підтримку та присутність!

Дякуємо усім за присутність