В Центрі підтримки ВПО Маріупольського району "Серце сходу" завдяки співпраці з Міжнародною організації з Міграції (МОМ) 66 родин Сартанської громади отримали гуманітарні набори

Дата: 04.08.2023 21:37

📦Важливість гуманітарної допомоги ніколи не може бути переоцінена, вона є необхідною для мешканців нашої громади, які опинились у скрутному становищі!

📅Сьогодні, в Центрі підтримки ВПО Маріупольського району "Серце сходу" завдяки співпраці з Міжнародною організації з Міграції (МОМ), при підтримці Маріупольської районної державної адміністрації, Маріупольської районної військової адміністрації 66 родин Сартанської громади отримали гуманітарні набори у вигляді засобів гігієни.

🤝Висловлюємо щиру вдячність МОМ за неоціненну підтримку, яку ви надаєте мешканцям Сартанської громади у цей важкий час. Ми пишаємось, що маємо таких надійних партнерів і сподіваємось на подальшу співпрацю!