«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Дата: 26.08.2023 11:33

Сьогодні у м. Дніпро колектив Сартанської ВЦА та колективи райдержадміністрації та територіальних громад Маріупольського району доєдналися до всеукраїнської акції ЗАБІГ – 2023 «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Цей забіг – щорічна традиція вшанування пам’яті захисників, які відділи своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. А також, це можливість подякувати та підтримати близьких захисників і захисниць, які сьогодні боронять нашу країну від російських загарбників і борються за збереження територіальної цілісності, має за мету об’єднання всіх громадян навколо цінностей української державності.

Слава Україні!

#Вшануй #шаную_воїнів_біжу_за_героїв_України