Видача гуманітарної допомоги

Дата: 26.08.2023 20:44

Гуманітарна допомога продовжує бути важливим джерелом підтримки для тих, хто її потребує.

Сьогодні, у м. Київ,68 родин Сартанської громади, які мають статус ВПО та проживають на підконтрольній території України, отримали продуктову гуманітарну допомогу.

Зазначена гуманітарна допомога забезпечена Global Empowerment Mission у партнерстві з Howard G BUFFETT Foundation, яку допомагають доставляти волонтери фонду GEM.

Висловлюємо щиру подяку Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G BUFFETT Foundation (HGBF) та всім волонтерам GEM за надану гуманітарну допомогу, яка має велике значення для мешканців нашої громади та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Тримаємо разом гуманітарний стрій

Слава Україні!