Подяка Новій пошті

Дата: 30.08.2023 11:56

Завдяки нашій тривалій плідній співпраці з Нова пошта, мешканці Сартанської територіальної громади, які потребують гуманітарну допомогу, впевнені, що вони завжди ії отримають швидко, вчасно та безкоштовно. Щомісячно, більше 400 родин, мають змогу отримати продуктові та гігієнічні набори, одяг, памперси, ліки, подарунки для дітей та багато іншого. Надаючи гуманітарну допомогу мешканцям Сартанської громади, ви показуєте, що добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.

Висловлюємо найщиріші слова подяки нашим партнерам Nova Poshta Humanitarian за щоденну нелегку роботу та надання допомоги, яка є вкрай важливою для мешканців нашої громади.