Оздоровча кампанія в комунальному підприємстві «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини в Закарпатській області – триває!

Дата: 05.09.2023 12:31

☀️Відпочинок не закінчується разом із закінченням літнього сезону!

Наша громада продовжує піклуватись про дітей, надаючи їм чудову можливість насолоджуватись відпочинком навіть під час навчального року.

💫Кожен день в «Перлинні Донеччини» - це нова можливість дізнаватися щось цікаве, розвивати свої навички та зустрічати нових друзів! А з настання навчального року, для дітей створені усі умови для якісного та ефективного навчання, тому ваша дитина не пропустить освітній процес!

😉Встигніть продовжити літо вашій дитині та подарувати море емоцій та яскравих вражень, які їм зараз так необхідні!

Питання та заявки на оздоровчу кампанію 2023 року дітей Сартанської селищної територіальної громади, приймаються за номером:

📞0800 33 25 20

и ещё 11