ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТА МЕШКАНОК САРТАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 05.09.2023 12:32

ВАЖЛИВЕ!!!!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТА МЕШКАНОК САРТАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ САМЕ ДЛЯ ВАС - ПОШИРЮЙТЕ!!!

Розпочато процес по створенню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області з числа мешканців Сартанської селищної територіальної громади, які перемістились /евакуювались у зв’язку із воєнними діями, на територію країни, підконтрольну Уряду

Повномасштабна збройна агресія проти України зумовила тотальне переміщення населення із зон проведення активних бойових дій в інші регіони країни. Потреба в підвищенні соціальної згуртованості населення нашої держави в цілому, так само як й інтеграції переселенців в нових умовах на постійній основі набуло особливого значення. Тому надактуальною є потреба створення консультативно-дорадчого органу з питань внутрішньо переміщених осіб при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області з числа мешканців Сартанської селищної територіальної громади, які перемістились /евакуювались у зв’язку із воєнними діями, на територію країни, підконтрольну Уряду (далі – ВПО) .

Розпорядженням керівника Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації від 24 серпня 2023 року №123 створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації Маріупольського району Донецької області з числа мешканців Сартанської селищної територіальної громади, які перемістились /евакуювались у зв’язку із воєнними діями, на територію країни, підконтрольну Уряду та затверджено Положення про неї.

Запрошуємо

• активних переселенців, які зареєстровані на території Сартанської селищної ТГ та які перемістились /евакуювались у зв’язку із воєнними діями, на територію країни, підконтрольну Уряду ( проживають у приймаючих громадах у різних регіонах країни)

• представників переміщеного бізнесу;

• представників місцевих, регіональних, національних чи міжнародних організацій, які реалізують проєкти у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, яким виповнилось 18 років і які проживають на території країни, підконтрольній Уряду, є мешканками і мешканцями Сартанської селищної ТГ долучитись до ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Сартанській селищній військово – цивільній адміністрації.

Ключовими завданнями консультативно-дорадчого органу стане:

• сприяння в реалізації громадянських і політичних прав внутрішньо переміщених осіб, залучення їх до процесу розроблення нормативних актів та контролю за їх виконанням;

• сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб;

• подання пропозицій щодо прийняття нових та внесення змін до діючих нормативно-правових актів у сфері захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб;

• проведення моніторингу стану виконання місцевими органами виконавчої влади повноважень у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб.

Щоб долучитись, просимо заповнити та надіслати Заяву (зразок додається) та копії документів на електронну пошту office@sa.gov.ua із зазначенням у темі листа «Заява кандидата до складу Ради ВПО» до 01 жовтня 2023 року включно.

Контактний телефон для запитань +38 098 572 59 64 – уповноважена особа Юлія Ігорівна.

З повагою до Вас,

Ініціативна група

з підготовки та проведення установчих зборів)

по формуванню складу Ради з питань внутрішньо