Онлайн-нарада з питань Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ініційованої першої леді України Оленою Зеленською

Дата: 08.09.2023 11:53

Сьогодні, 8 вересня, під головуванням директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Колесника відбулась онлайн-нарада з питань Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ініційованої першої леді України Оленою Зеленською .

У нараді прийняли участь керівник Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ, заступник керівника Сартанської військово-цивільної адміністрації Юлія ПАНДАС, завідувач сектору охорони здоровʼя Управління з гуманітарних питань Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Ірина КРАВЕЦЬ.

Під час засідання учасники розглянули та обговорили питання охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України на рівні територіальних громад Донецької області.