Вітання керівника Сартанської громади Олександра КУРКЧИ з Днем Сартанської громади!

Дата: 16.09.2023 20:12

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас із нашим спільним святом – з

Днем Сартанської громади!

Цей день об’єднує тих, кому дорогий наш край, наша громада. День, коли кожен з нас відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято.

На жаль, цього року ми змушені святкувати цей особливий день в різних куточках України та світу. Кожен з нас намагається зробити свій внесок у захист країни, віддає частинку свого серця, щоб наблизити таку очікувану Перемогу у боротьбі проти російських загарбників.

Я дякую Вам, дорогі мої земляки, за небайдужість до долі рідної громади. У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, вміти чути один одного та досягати бажаних цілей.

Від усієї душі вітаю всіх мешканців нашої громади та бажаю мирного неба, спокою, злагоди та добробуту. Ми впевнені, що труднощі минуть, скінчиться війна, і ми всі повернемось в нашу рідну громаду!

Зі святом!