Міжнародний День миру!

Дата: 21.09.2023 14:19

21 вересня – Міжнародний День миру!

Сьогодні для нашої держави це свято є особливо значущим. Адже Українці, як ніколи розуміємо цінність миру. Зруйновані міста і села, тисячі зламаних доль, невимовний біль за кожне втрачене життя, загроза для навколишнього середовища, економічний занепад. Кожна війна – болюча рана в історії держав і народів.

З надією на мир сьогодні й всі ми, українці. З думками про спокій та повернення додому кожного, хто зараз бореться за нашу землю і її майбутнє.

Цей день - ще один важливий привід нагадати світові про те, що в нашій країні триває кровопролитна війна і найбільше у світі щастя - це мир. Коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат.

Для українців мир – це Перемога!

💙💛Віримо!

🇺🇦Слава Україні!