Видача гуманітарної допомоги у м. Запоріжжя від Міжнародної організації з міграції (МОМ)

Дата: 21.09.2023 14:29

В умовах сьогодення, гуманітарна допомога - це не лише моральна, але і життєво важлива необхідність, яка допомагає підтримувати людей у найбільш складних ситуаціях.

У місті Запоріжжя, 👨‍👩‍👧‍👦21 родина Сартанської громади, отримали гуманітрну допомогу від Міжнародної організації з міграції (МОМ), у склад якої увійшли необхідні гігієнічні предмети

Ця турбота дуже важлива для мешканців нашої громади, які стали переселенцями. Ми вдячні Міжнародній організації з міграції (МОМ) за постійну підтримку та сподіваємось на подальшу співпрацю!

💙💛Разом – сильніші!!