Дата: 21.09.2023 19:30

Сьогодні голова Маріупольської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Наталія БУКРЄЄВА, керівник Сартанської військово-цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ, в.о. Мангушського селищного голови Володимир МАТЯШ та Нікольський селищний голова Василь МІТЬКО привітали з професійним святом працівників Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області, Маріупольського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області, третього державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Керівник Сартанської військово-цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ нагородив грамотами Сартанської селищної військово-цивільної рятівників, жителів Сартанської громади, які несуть службу в лавах ДСНС України в Донецькій області, за відвагу, відданість своїй службі та їх незамінну роль у врятуванні життів.

Ця важлива подія підкреслює величезний внесок героїв у безпеку нашої країни!

💙💛Слава Україні!