Дата: 25.09.2023 12:00

Керівник Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ провів щотижневу робочу нараду.

Сьогодні, 25 вересня, пройшла щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації.

Нарада розпочалась зі звіту про виконання протокольних доручень за минулий тиждень, керівники структурних підрозділів прозвітували про проведену роботу кожен за своїм напрямком.

В ході наради було розглянуто ряд актуальних питань щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям громади, проведення заходів до Дня вчителя та Дня захисника та захисниць України; планування бюджету Сартанської громади. Особливу увагу було звернено на питання соціального захисту внутрішньо-переміщених осіб Сартанської громади, а саме забезпечення соціальним житлом незахищених верств населення громади.

За результатами проведеної наради керівники структурних підрозділів отримали ряд завдань до виконання на поточний тиждень.

Завершаючи нараду керівник Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ побажав плідного тижня та мирного неба.

Працюємо далі на благо розвитку громади!