День захисників і захисниць України!

Дата: 01.10.2023 08:00

Сьогодні Україна відзначає День захисників і захисниць України!

Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Батьківщині. В ці складні для України часи, наші герої щодня здійснюють подвиг — зі зброєю в руках боронять рідну землю від російського агресора.

Шановні захисники й захисниці!

Прийміть щирі вітання та подяку вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Бажаємо вам міцного здоров'я, терпіння та сил у вирішенні всіх поставлених завдань. Нехай вас завжди супроводжує удача, а ваш шлях буде освітлений перемогами та досягненнями.

Дякуємо вам за вашу неймовірну сміливість та відданість Україні!

Низько схиляємо голови згадуючи тих, хто поліг за волю України, хто віддав найцінніше - своє ЖИТТЯ, захищаючи рідну землю.

Слава Україні!

Героям Слава!