Міжнародний День лікаря!

Дата: 02.10.2023 10:00

2 жовтня відзначається Міжнародний День лікаря!

Лікар — це одна з найвідповідальніших професій., а роль медичного працівника завжди буде важливою в нашому суспільстві, особливо сьогодні, коли чимало українських медиків змушені виявляти стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів працюють у зоні бойових дій , де рятують поранених військових , надають допомогу місцевим мешканцям , волонтерам і всім, хто не байдужий до долі нашої землі.

Висловлюємо щирі слова подяки кожному з вас за щоденну працю, високий професіоналізм та відданість справі, доброту та людяність.

Бажаємо, щоб навіть в найважчих ситуаціях завжди знаходився вихід і вирішення будь-якої проблеми.

Низький уклін за вашу чуйність, доброту, фантастичну працездатність, витримку та старанність.

Мирного неба над головою та перемоги!