Щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів

Дата: 02.10.2023 16:00

Продовжуємо працювати для розвитку нашої громади!

Сьогодні, керівник Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ, провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів.

В ході нараді було розглянуто протокольні доручення за минулий тиждень, зокрема питання соціального житла незахищеним верствам населення громади, планування, бюджету Сартанської громади та допомога ветеранам.

Підсумовуючи, керівник Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ, надав кожному керівнику відповідні доручення та наголосив на відповідальності кожного за їх виконання.

Такі наради є важливими для нашої громади, адже тільки спільними зусиллями можна досягти бажаних цілей!