Робочий тиждень Сартанської ВЦА починається з щотижневої робочої наради!

Дата: 09.10.2023 15:54

Робочий тиждень Сартанської ВЦА починається з щотижневої робочої наради!

Сьогодні, 9 жовтня, керівник Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації.

В ході наради було обговорено питання щодо проведення публічних закупівель під час воєнного стану; видачі нової партії гуманітарної допомоги; підготовки новорічних подарунків.

Під час наради керівники прозвітували про роботу підрозділів на минулому тижні й озвучили питання, які потребують вирішення.

По закінченню робочої наради, керівник Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ надав працівникам відповідні доручення на поточну неділю й побажав гарного й продуктивного дня!

Працюємо й надалі заради Перемоги!