Робоча нарада

Дата: 23.10.2023 11:59

Сьогодні, 23 жовтня, керівник Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації.

У ході наради обговорили важливі питання щодо:

• Співпраці з постійним партнером Нова пошта

• Проведення новорічних заходів та підготовки новорічних подарунків

А також розглянули важливе питання щодо соціального житла незахищеним верствам населення громади та запуску ЦНАПу.

Керівники структурних підрозділів прозвітували про проведену роботу кожен за своїм напрямком та отримали відповідні доручення на поточний тиждень.

По закінченню робочої наради, керівник Сартанської селищної військово – цивільної адміністрації Олександр КУРКЧИ подякував усім присутнім за працю і відповідальне ставлення до роботи, а також побажав плідного робочого тижня.